одинарні гранітні пам'ятникиОдинарні гранітні пам’ятники, як випливає з назви, підходять для одиночних могил, в яких зазвичай похована лише одна людина. Але не лише це – у такій могилі можуть бути, наприклад, дві труни – одна на одній або урни. Одинарний чи подвійний пам’ятник суттєво впливає на ціну надгробку. Його розмір часто залежить і від рекомендацій адміністрації кладовища. Компанія Гранд гарантує професійне виготовлення та встановлення одинарних пам’ятників.

Вшанування пам’яті про померлих близьких, родичах є важливим для всіх. Наша компанія виготовляє один з елементів, які допомагають пам’ятати про померлих родичів – надмогильні пам’ятники. В Україні багато людей подбають про те, щоб поховання близької людини було унікальним та доглянутим по-своєму… Це місце, куди можна приїхати, помолитися в спокої, та згадати про добрі часи, проведені з даною людиною. Кладовищні пам’ятники зазвичай виготовляють із природного каменю різних типів, який найкраще підходить для цієї мети. Гранітні надгробки є одними з найбільш популярних, оскільки цей камінь має великі переваги, оцінені багатьма людьми.

Вибір одинарного пам’ятника

Вибір правильної моделі чи орнаменту для одинарного пам’ятника є дуже складним завданням. Вибираючи пам’ятник, багато людей керуються емоціями. Ми хочемо, щоб надгробок нагадував нам про померлого – наприклад, що він повинен бути кольору, який сподобався покійній людині, або що він повинен містити елемент, що стосується життя даної людини. Ось чому наша компанія підходить до кожного клієнта індивідуально – ми із задоволенням робимо одинарні пам’ятники відповідно до оригінальних ідей наших клієнтів. Однак ми також намагаємось консультувати наших клієнтів на етапі вибору окремого пам’ятника, але остаточний вибір, звичайно, за вами.

Одинарний пам’ятник. Який матеріал вибрати

Одинарні пам’ятники виготовляються з різних матеріалів – граніту, мармуру, конгломерату кварцу та інших. Компанія Гранд займається виготовленням одиночних гранітних пам’ятників, але за бажанням клієнта ми також робимо надгробки з інших природних каменів. Однак, на нашу скромну думку, граніт є найкращим матеріалом для виготовлення надгробних пам’ятників. Його довговічність та цінні фізико-хімічні властивості роблять гранітний пам’ятник інвестицією на десятиліття.

Одинарний пам’ятник ціна

Ціна одинарного пам’ятника, безумовно, нижча, ніж ціни на подвійні надгробки. Це залежить, серед іншого, від кольору каменю, вибором відповідного напису чи емблеми, розмірами могили та товщиною кам’яної плити. Компанія Гранд пропонує дуже вигідні ціни на гранітні пам’ятники. Ми прораховуємо їх індивідуально під час зустрічі. Ми також закликаємо вас скористатися послугою мощення – після встановлення надгробки ми влаштовуємо навколо пам’ятника естетичну бруківку або гранітну бруківку, завдяки чому все це виглядає дуже ефектно. За бажанням клієнта ми також допомагаємо у виборі надгробків у вигляді ваз, хрестів чи фігур. Також ми встановлюємо кладовищні лавки.

Перш за все, щоб ми могли прорахувати вартість гранітного пам’ятника, слід надати основні дані:

  • це має бути пам’ятник з граніту, чи з якого іншого матеріалу
  • скільки людей поховано в могилі – це буде надгробком для однієї людини, для двох, або це буде родинна могила або пам’ятник урні з прахом померлого, або дитячий надгробок
  • чи слід поставити новий надгробний пам’ятник замість старого, який потрібно демонтувати
  • який дизайн надгробку вибраний (для виготвлення пам’ятнику це важлива інформація про розміри окремих елементів)
  • яким методом обробляти краї, написи, якою повинна бути текстура поверхні
  • якого типу (якщо вони є) слід встановлювати аксесуари – наприклад, хрест, статуетка, ваза тощо
  • які додаткові послуги компанія також повинна зробити навколо надгробку (наприклад, укладання бруківки, бетонування лавки тощо)

Широкий асортимент одинарних пам’ятників

В компанії Гранд ви знайдете широкий асортимент окремих гранітних пам’ятників різних форм, кольорів та візерунків. Все за дуже доступними цінами. Наша головна мета – задовольнити наших клієнтів і створити надгробки найвищої якості, які слугуватимуть довгі роки. Приходьте на нашу виставку за адресою м. Червоноград, вул. Б. Хмельницького, ринок Левада. Або зв’яжіться з нами за телефоном, щоб отримати консультацію щодо виготвлення та встановлення гранітного пам’ятнику та його оцінки. Наша компанія працює комплексно, тому ми будемо раді проконсультувати вас з будь-якого питання щодо встановлення пам’ятника та підбору надгробних аксесуарів.