Подвійні памятникиВиготовлення подвійних памятників

Подвійні пам’ятники – один з видів гранітних пам’ятників. Вони в основному призначені для двох людей і виражають величезний звязок і солідарність навіть після смерті. Їх розмір зазвичай більший, ніж розмір одинарних памятників. Вибираючи подвійний памятник, ви економите час і гроші. В компанії Гранд ви можете замовити подвійні гранітні памятники за дуже вигідною ціною та високою якістю.

Подвійний памятник. Симовл звязку

Вибираючи подвійний гранітний памятник для померлих близьких нам осіб, ми в першу чергу керуємося емоціями та почуттями. Часто вибір такого надгробку продиктований почуттям спільності або певної символіки. Ми намагаємось підібрати відповідні доповнення до пам’ятника таким чином, щоб вони нагадували померлу людину.

Подвійні надгробки відрізняються від традиційної прямокутної форми пам’ятника, оскільки вони трохи ширші. Зазвичай вони складаються з двох плит, які можна з’єднати, наприклад, хрестом. Вони можуть бути арочними, круглими, похилими або прямокутними. Існує багато форм таких плит, і компанія Гранд буде рада допомогти вам у цьому непростому виборі.

Для кого підійдуть подвійні памяники?

Подвійні памятники призначені в основному для сімей. Зазвичай у такій могилі ховають батьків. Часто їх діти також хочуть спочивати разом із батьками у спільній могилі після їх смерті. Родичі все частіше обирають цю форму пам’ятника. Подвійнгранітний памятник покриває могилу, в якій поруч лежать дві труни. У гробниці також може бути чотири труни у два ряди. Подвійний надгробок також може ховати урни – все насправді залежить від клієнта.

Подвійні надгробні памятники. Ціни

Що стосується подвійних надгробних памятників та їх цін, слід, безумовно, припустити, що такий надгробок дорожчий за одинарний памятник. Ціна подвійного памятнику залежить від кількох постійних факторів. Перш за все, дуже важливо, про який тип каменю йде мова. Гранд памятники займається переважно гранітом, отже, в основному гранітними матеріалами.

Тому, приймаючи рішення про подвійні надгробки, нам потрібна більша кількість граніту, ніж у випадку з однарним памятником. Ціна граніту розраховується за квадратний метр обраного кольору. Витрати на м2 граніту можуть варіюватися залежно від кольору каменю і становлять від декількох тисяч до навіть кількох десятків тисяч гривень за метр. Але не лякайтеся – компанія Гранд має справді вигідні ціни на подвійні памятники та сам граніт.

У ціну подвійного памятнику також слід включити написи. Ковані написи або написи, вигравіювані безпосередньо на камені, впливають на загальну ціну подвійного надгробку. Також варто розглянути підбір відповідних аксесуарів для надгробків. Подвійні памятники навіть вимагають деяких доповнень. Найчастіше це накладні фігури, вази, лампадки.

Подвійний гранітний памятник – дуже хороша інвестиція. Коли інша близька людина помирає, нам не доведеться турбуватися про придбання додаткового місця на кладовищі. Нам також не потрібно ставити новий памятник, адже після похорону достатньо демонтувати існуючий надгробок, зробити запис на стелі та встановити надмогильну плиту. Це, безумовно, дешевший варіант, ніж замовлення чергового пам’ятника для родича.

Сучасні подвійні пам’ятники

Компанія Гранд пропонує сучасні та традиційні подвійні пам’ятники. Ви можете замовити подвійні надгробки з урахуванням ваших індивідуальних уподобань за дуже вигідною ціною.

Сучасні конструкції подвійних памятників характеризуються в першу чергу сміливим поєднанням контрастних кольорів та поєднанням неправильних форм написів з цікавою формою основної плити. Цікаві різьблення, гравюри або аплікації часто видно на подвійному памятнику.

Подвійні памятники не повинні бути нудними. Ви завжди можете додати їм трохи кольору у вигляді цікавого вітража, вбудованого в гранітну плиту, або оригінального аксесуара у вигляді серця або книги. Звичайно, подвійний пам’ятник повинен бути акуратним,

витонченим та гідним. На нашому виробництві ми дбаємо про такі деталі.

Подвійні памятники конструкція

Конструкції подвійних пам’ятників дійсно різноманітні і багато що, насправді, залежить від особистих уподобань клієнта. Деякі люди приходять на нашу виставку надгробків і кажуть: “Тільки не цей шаблон. Мені це не подобається”, а інші кажуть: “Ця модель і все. Я ніколи не бачив гарніших”. Ми намагаємось допомогти кожному клієнту в цьому непростому виборі. Ми не відправляємо клієнтів на площу вибирати щось для себе, але намагаємося порадити кожному з вас, хто зіткнувся з важким рішенням вибору подвійного пам’ятника.

Акуратне встановлення памятників

Встановлення подвійного памятнику не така вже й проста справа. Граніт досить важкий, і підняти його самостійно практично неможливо. Для цього вам потрібно кілька людей або відповідне обладнання. Компанія Гранд має відповідні інструменти для того, щоб змонтувати подвійний памятник швидко, надійно та якісно. Наша вантажівка оснащена краном маніпулятором, за допомогою якого ми можемо легко переміщати важкі гранітні елементи з місця на місце. Без будь-яких пошкоджень чи допомоги багатьох рук. Ось чому ціни на наші подвійні надгробки є настільки конкурентоспроможними. Запрошуємо ознайомитись з нашою пропозицією подвійних пам’ятників. Гарантована висока якість продукції та установки.

Памятники подвійні галерея

Нижче ви можете побачити нашу галерею подвійних памятників. На нашому сайті представлені не всі подвійні надгробки. Багато з них можна побачити на нашій виставці гранітних пам’ятників в Червонограді. Звичайно, кожен подвійний надгробний камінь можна адаптувати до ваших вимог та очікувань.

Подвійні памятники та надгробки

У галереї памятників на двох є найкрасивіші родинні пам’ятники, виготовлені компанією Гранд Пмаятники. Унікальні візерунки та унікальні кольори граніту роблять надгробки, встановлені нашою компанією, дуже популярними серед клієнтів. У цьому альбомі ви знайдете як прості, класичні конструкції гробниць, так і сучасні. За вашим бажанням ми можемо створити будь-яку могилу у кольорі на ваш вибір. Ласкаво просимо до компанії Гранд Памятники. Натисніть на малюнок, щоб збільшити.